بلاگ

لیست قیمت انواع جاکفشی داشبوردی

هنگام خرید دست سازه‌های چوبی باید نسبت به کیفیت ساخت و متریال به کار رفته در آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. شاید این‌گونه تصور کنید که برای خرید وسیله‌هایی مانند جاکفشی، لزومی به صرف هزینه زیاد نبوده و خرید یک محصول با کیفیت درجه پایین نیز در اصطلاح کار ما را راه می‌اندازد. این تصور کاملا اشتباه است. اگر در خرید دست سازه‌های چوبی مانند جاکفشی به متریال و کیفیت ساخت آن‌ها توجه نداشته باشید، پس از گذشت مدت زمانی اندک از خرید خود پشیمان خواهید شد. به همین جهت در ادامه به بررسی مواردی می‌پردازیم که بر روی قیمت جاکفشی داشبوردی، تأثیر مستقیم دارند.

قیمت جاکفشی داشبوردی نومنزی

 

مواد اولیه به کار رفته در محصول: یکی از مهمترین فاکتورهای تأثیرگذار بر روی قیمت نهایی جاکفشی، متریال و مواد اولیه به کاررفته در ساخت محصول است. جاکفشی تمام چوب از گران‌ترین تولیدات موجود در بازار است. محصولاتی که برای ساخت آن‌ها از ورق‌های باکیفیت ام دی اف MDF استفاده شده، قیمت کمتری نسبت به جاکفشی تمام چوب دارند. همچنین اگر بودجه زیادی برای خرید جاکفشی در اختیار ندارید، محصولاتی که از نئوپان ساخته شده‌اند، قیمت بسیار کمتری دارند.

مدل محصول: در حال حاضر محصولات در صنعت لوازم خانگی در طرح‌ها و سبک‌های متنوعی تولید و روانه بازار می‌شوند. تنوع محصول بر روی قیمت انواع جاکفشی تأثیرگذار بوده و هر چه محصولات از سبک‌های جدید و مدرن بیشتر پیروی کنند، قیمت آن‌ها نیز به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

یراق‌آلات نصب شده بر روی محصول: تولیدکنندگان برای طراحی و ساخت انواع جاکفشی به یراق‌آلاتی مانند لولای درب، دستگیره و... نیاز دارند. تعداد، نوع و جنس این وسایل در هر محصولی متفاوت بوده و به این ترتیب قیمت تولیدات مختلف نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

قیمت جاکفشی مدل داشبوردی

اندازه و ابعاد محصول: فاکتور دیگری که بر روی قیمت جاکفشی داشبوردی تأثیر دارد، ابعاد محصول است. هر چه اندازه، عمق و تعداد طبقات جاکفشی کمتر باشد، قیمت آن نیز کاهش پیدا می‌کند. هنگام خرید و انتخاب محصولی با ابعادی خاص باید مکان قرارگیری جاکفشی در منزل خود را نیز در نظر داشته باشید. اگر در بخش ورودی خانه فضای زیادی در اختیار ندارید، خرید یک جاکفشی در ابعاد بزرگ، انتخاب مناسبی برای طراحی داخلی فضای مورد نظر شما نخواهد بود.

استحکام محصول: محصولات چوبی از متریال و ابزار کمکی مانند پیچ‌های باکیفیت ساخته می‌شوند. همان‌طور که گفتیم جنس جاکفشی بر روی قیمت نهایی تأثیرگذار است. همچنین جنس ابزاری مانند پیچ و لولای درب‌های جاکفشی نیز قیمت محصول را تغییر می‌دهند. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، قاب‌بندی و اسکله اصلی محصول است که باید از استحکام مطلوبی برخوردار باشد.

رنگ محصول: بسیاری از افراد نسبت به این موضوع آگاه نیستند که رنگ محصول نیز بر روی قیمت تأثیرگذار است. تولیدکنندگان، کاتالوگ محصولات خود را در رنگ‌های متنوعی به مشتریان عرضه می‌کنند که هر کدام از طیف‌های رنگی، قیمت متفاوتی دارند.

ارسال پیام

دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب