بلاگ

جاکفشی چوبی | انواع مدل جاکفشی‌های چوبی

جاکفشی، از ملزومات هر خانه است؛ شاید نتوان خانه‌ای را بدون جاکفشی تصور نمود. اصلا مگر می‌شود همینطور کفش را به امان خدا یک گوشه از خانه رها کرد؟ بدون شک نه! به همین دلیل، ساخت جاکفشی امری بسیار ضروری است. به علاوه، این وسیله گاها برای زیباتر کردن فضای خانه نیز به کار می‌رود. جاکفشی را خیلی از اوقات، به هنگام ساخت خانه می‌سازند و به شکل توکار و آماده، به مشتری تحویل می‌دهند. البته خیلی وقت‌ها هم پیش می‌آید که سازنده این کار را انجام نمی‌دهد و ساکنین خانه، باید خوشان این وسیله را تهیه کنند؛ این موضوع از خیلی جهات، اتفاقا بهتر هم هست. جاکفشی چوبی امروزه انواع مختلفی دارد و برندهای تولیدکننده مبلمان، آن را در مدل‌های زیادی تولید می‌کنند. این محصول را می‌توانید در رنگ‌ها و نقش‌های بسیار پیدا کنید. البته جاکفشی چوبی، ابعاد و شکل‌های فراوانی نیز دارد که قرار است آن‌ها را در این مقاله بررسی کنیم.

 

جاکفشی چوبی

برای هر خانه شیک و امروزی، جا کفشی چوبی یک ضرورت است. برای اینکه خانه تمام و کمال باشد باید جاکفشی هم تهیه کرد. در قدیم‌الایام رسم بر آن بود که کفش را همانطور جلوی در خانه می‌گذاشتند. اما خب امروزه، فرهنگ صحیح آپارتمان‌نشینی، دیگر اجازه چنین چیزی را به افراد نمی‌دهد. از همین روی، خرید و استفاده از این وسیله برای خانواده‌ها بسیار مهم است. به هر حال، نه فقط به حکم ادب که اصلا برای امنیت و جلوگیری از دزدیده شدن کفش هم لازم است که در خانه جاکفشی داشته باشیم و کفش‌ها را در آن قرار دهیم.

جا کفشی چوبی همانطور که از اسمش پیداست، از جنس چوب ساخته می‌شود. ابعاد کم‌حجمی دارد و در هر گوشه از خانه می‌توان آن را جای داد. اشکال متفاوتی دارد و هم با استایل مدرن و هم با استایل کلاسیک تولید می‌شود. در ادامه، مزایای این محصول را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

مزایای جاکفشی چوبی

شاید خودتان تا به اینجای مطلب، به خوبی متوجه ویژگی‌های جاکفشی چوبی شده باشید؛ اما بد نیست که مزایای این محصول را یک بار دیگر هم از زبان ما بخوانید. برای این نوع از مبلمان، می‌توان فواید بسیاری را مطرح نمود؛ از جمله موارد زیر:

کم‌جا و قابل تطبیق: همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، جاکفشی چوبی، بسیار جمع و جور است. همین موضوع باعث شده است که بتوان آن را در هر نقطه‌ای جای داد و در هر کجای خانه، از آن استفاده کرد.

قیمت مناسب و اقتصادی: ساخت یک جاکفشی در گوشه‌ای از خانه، هزینه بسیاری به دنبال دارد و اصلا اقتصادی نیست. به همین دلیل، به جای آن می‌توان از جاکفشی چوبی استفاده کرد؛ که هم جذاب است و هم اقتصادی.

تنوع در طرح و رنگ: پیشتر هم در این را گفتیم که تنوع جاکفشی چوبی، بسیار زیاد است. این وسیله را می‌توان در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، با ابعاد و اشکال مختلف و صد البته با جنس چوب‌های مختلف خریداری کرد؛ از ام دی اف گرفته، تا چوب‌های طبیعی و...

مدل‌های جاکفشی چوبی

جا کفشی چوبی را در مدل‌های بسیاری می‌توان پیدا کرد. برخی کشویی هستند، برخی درب دارند، برخی ایستاده هستند و برخی دیگر ارتفاع کوتاهی دارند. بعضی از آن‌ها دارای آینه و چوب‌لباسی هستند و بعضی دیگر تنها یک جاکفشی ساده به شمار می‌روند؛ بعضی قفل دارند و برخی دیگر نه. بسته به اینکه چه نیازی دارید، بسته به اینکه جاکفشی برای شما چه کاربردی دارد، یا اینکه در کدام نقطه از منزل می‌خواهید قرارش بدهید، مدل‌های بسیاری را برای انتخاب، پیش رو خواهید داشت.

جاکفشی چوبی، ابعاد و شکل‌های فراوانی دارد

ابعاد جاکفشی چوبی

در بازار محصولاتی چوبی و مبلمان، جاکفشی چوبی را در ابعاد مختلفی می‌توانید پیدا کنید. از بزرگ و کوچک و ایستاده گرفته، تا کوتاه و بلند و عمیق و باریک، تنوع جاکفشی آنقدر فراوان است که هر کسی را راضی خواهد کرد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید، که حداقل عمق استاندارد جاکفشی، حدود 30 الی 40 سانتی‌متر است. کمتر از این مقدار، جای دادن کفش را اندکی سخت خواهد کرد؛ پس حسابی حواستان را به این موضوع جمع کنید.

رنگ‌بندی جاکفشی چوبی

در بازار، جاکفشی چوبی را می‌توانید در رنگ‌های مختلفی مشاهده کنید. سازندگان برای اینکه به نیاز و سلیقه مشتریان خود احترام بگذارند، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند که بتوانند این محصول را در رنگ‌های مختلفی سفارش دهند. بدون شک این موضوع، برای آنکه جاکفشی با رنگ و دکوراسیون خانه هماهنگ باشد، بسیار اهمیت دارد؛ فروشندگان نیز به خوبی بر این موضوع واقف هستند.

به طور کلی، امروزه جاکفشی چوبی با رنگ روشن، بیشتر مورد پسند است. رنگ‌های روشن با بافت و طرح چوب، در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده‌اند و فروش زیادی دارند؛ به همین دلیل، اکثر مردم به سراغ این نوع می‌روند. البته این محبوبیت کاملا منطقی است، چرا که استفاده از رنگ روشن، به فضای خانه جلوه بهتری می‌بخشد.

جاکفشی چوبی را می‌توانید در رنگ‌های مختلفی مشاهده کنید

نتیجه گیری و جمع بندی

در این مطلب، تمام حرف ما حول محور جا کفشی چوبی گشت. ابتدا به سراغ چیستی این نوع محصولات رفتیم و بعد از آن، از مزایایش برای شما گفتیم. این جاکفشی‌ها هم زیبا هستند، هم کم‌جا و هم اینکه بسیار ارزانند. خرید آن‌ها می‌تواند به خانه شما جلوه بهتری ببخشد. در آخر هم نکات مربوط به ابعاد جاکفشی چوبی و رنگ‌بندی آن را برایتان بازگو کردیم. اکنون شما هر آنچه که برای خرید جاکفشی نیاز دارید را می‌دانید.

سوالات متداول

  1. چرا خرید جا کفشی چوبی مهم است؟

برای هر خانه مدرن و شیکی، خرید جاکفشی لازم است؛ چرا که این وسیله از ملزومات هر خانه است و برای نظم دادن به کفش‌ها، ضروری است.

  1. مزایای جا کفشی چوبی چیست؟

این نوع از جاکفشی بسیار جمع و جور و کم‌جا است، در طرح و رنگ و ابعاد تنوع دارد و قیمت آن بسیار مناسب است.

  1. عمق استاندارد جا کفشی چوبی چقدر است؟

عمق استاندارد برای این نوع از جاکفشی، حداقل 30 سانتی‌متر است.

ارسال پیام

دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب