بلاگ

انواع مدل جاکفشی چوبی مدرن + عکس

چوب، یکی از پرطرفدارترین متریال قابل استفاده برای ساخت انواع مبل و میز در صنعت دست سازه‌های چوبی است. محصولاتی که به صورت تمام چوب طراحی و ساخته می‌شوند، معمولا از قیمت بیشتری نسبت به دیگر محصولات برخوردار هستند؛ این افزایش قیمت نیز به دلیل مواد اولیه به کار رفته در این محصولات است. در حال حاضر تولیدکنندگان تولیدات خود را با تنوع زیادی در دسترس خریداران قرار داده و تلاش می‌کنند با ارائه محصولاتی باکیفیت، نظر مخاطبان را بیش از پیش به خود جلب کنند.

جاکفشی چوبی مدرن

 

یکی از محصولات چوبی در صنعت مبلمان و وسایل خانه، جاکفشی است که وجود آن در هر خانه‌ای ضرورت دارد. با تهیه یک جاکفشی متناسب با فضا و طراحی داخلی، در محیط نظم برقرار شده و همچنین این وسیله به محافظت از کفش‌ها و افزایش طول عمر آن‌ها نیز کمک می‌کند.

انواع جاکفشی چوبی در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از این طرح‌ها، سبک مدرن است که طی سال‌های اخیر این مدل طرفداران بیشتری پیدا کرده است. یکی از نشانه‌های سبک مدرن، طراحی به شکلی متفاوت با مدل‌های قدیمی و سنتی است.

شما می‌توانید با توجه به رنگ غالب در دکوراسیون داخلی خانه، رنگی مناسب برای جاکفشی چوبی خود انتخاب کنید. انواع جاکفشی چوبی بر اساس نوع چوبی که برای ساخت آن‌ها به کار رفته، در رنگ‌های مختلفی قابل سفارش هستند.

عکس جاکفشی چوبی مدرن

جاکفشی چوبی مدرن

 

مدل جاکفشی چوبی مدرن

جاکفشی چوبی نشیمن دار

عکس جاکفشی چوبی مدرن

جاکفشی مدرن

خرید جاکفشی چوبی مدرن

جاکفشی چوبی ایستاده

سوالات متداول

  1. نکات مهم برای خرید جاکفشی چوبی مدرن کدامند؟

اولین نکته‌ای که هنگام خرید جاکفشی چوبی مدرن باید به آن توجه داشته باشید، عمق استاندارد طبقات است. هر طبقه باید حدود 30 تا 35 سانتی‌متر عمق داشته باشد تا کفش‌ها در اندازه‌های مختلف به راحتی درون طبقات جای بگیرند. همچنین پیش از خرید باید تعداد کفش‌های خود و اعضای خانواده‌تان را در نظر داشته باشید. شما می‌توانید تعداد طبقات را بر اساس نیاز خود سفارشی‌سازی کنید.

  1. جاکفشی چوبی را در کجای مزل قرار دهیم؟

هنگام خرید به فضای مورد نظر خود نیز توجه داشته باشید. بهترین مکان برای قرارگیری جاکفشی در خانه، نزدیک به درب ورودی است. شما باید محصولی را انتخاب کنید که از نظر اندازه و ابعاد با فضای ورودی خانه هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال اگر راهروی ورودی شما کوچک است از قرار دادن جاکفشی‌های بزرگ و ایستاده خودداری کنید.

  1. مزیت خرید جاکفشی‌های مدرن چیست؟

تولیدکنندگان و برندهای مختلف، محصولات خود را در طیف گسترده و متنوعی در اختیار متقاضیان قرار داده‌اند. این تنوعی که در تولیدات موجود در بازار وجود دارد باعث شده تا ما به عنوان خریدار، گزینه‌های زیادی برای انتخاب پیش رو داشته باشیم. جاکفشی‌های مدرن بهترین انتخاب برای خانه‌هایی هستند که فضای زیادی نداشته و طراحی داخلی بسیار ساده‌ای دارند.

ارسال پیام

دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب