بلاگ

میز آرایش ساده و شیک را چگونه انتخاب کنیم؟

میز آرایش ساده و شیک را چگونه انتخاب کنیم؟

در زمان خرید یک کالای دیجیتال مانند موبایل، جستجوی اولیه برای انتخاب مناسب‌ترین مدل با امکانات مورد نیاز و دقت به جزئیات در اولویت قرار دارد. این فرایند جستجوی قبل از خرید، در هنگام انتخاب وسایل یک اتاق خواب هم امری ضروری است. میز آرایش از جمله وسایل مورد علاقه خانم‌هایی است که دقایقی از روز را در مقابل آن می‌نشینند و فارغ از روزمرگی‌ها به آراستگی ظاهر خود می‌پردازند. برخی از نکات مهم و قابل توجه برای داشتن یک میز آرایش ساده و شیک را در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

 

معیارهای انتخاب میز آرایش ساده

تنوع میزهای آرایشی از لحاظ رنگ، سایز و سبک طراحی موجب می‌گردد که هنگام خرید یک میز آرایشی، با انبوهی از مدل‌های مختلف مواجه شوید که انتخاب را برای شما پیچیده می‌کند. اما مشخص نمودن سلیقه شخصی، نوع کاربری مورد انتظار، امکانات و قابلیت‌های مورد نیاز، بودجه‌ای که برای خرید آن در نظر گرفته شده و فضای موجود برای جانمایی میز آرایش می‌تواند راه شما را برای انتخاب هموار نماید. اغلب کسانی است که به دنبال انتخاب یک میز آرایش ساده و شیک هستند، در معیارهای مورد نظر خود دارای وجوه اشتراک مشخصی هستند که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

انتخاب رنگ‌های روشن

با وجود اختلاف نظرهایی که در مورد رنگ‌های محبوب اجزای سرویس خواب و میز آرایش وجود دارد، رنگ‌های روشن همواره از جایگاه برتری در بین استفاده کنندگان برخوردار هستند. رنگ روشن مانند سفید، کرم، شیری، نقره‌ای و... علاوه بر القاء حس آرامش و نشاط، به دلبازتر بودن فضای اتاق خواب کمک بسیاری می‌کند. از طرفی میز آرایش ساده به رنگ روشن با تمامی رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی هماهنگ است.

انتخاب میز آرایش با ساختاری ساده

در هنگام انتخاب یک میز آرایش بهتر است که علاوه بر رنگ و سبک میز، به ساختار اجزای میز هم توجه شود. به عنوان مثال ارتفاع میز آرایش و صندلی باید در حدی باشد که به سادگی آرنج خود را روی میز و پاهای‌تان را زیر میز قرار دهید. محل جایگذاری آینه باید استاندارد باشد، از سویی دیگر سبک وزن بودن و جابجایی آسان میز معیار مهمی محسوب می‌شود که میزهای چوبی و ام دی اف در این خصوص گزینه مناسب‌تری نسبت به میزهای فلزی و شیشه‌ای خواهند بود. در مجموع یک میز با ساختار ساده و هماهنگ با فیزیک استفاده کننده، از نکات طلایی در هنگام خرید میز آرایش ساده و شیک است.

انتخاب آینه‌ای با قاب همرنگ میز

آینه، جزئی جدانشدنی و اصلی میز آرایش خانم‌ها محسوب می‌شود. سبک آینه (گرد، مربع، کوچک، قدی و...) و محل قرار گیری آن (رومیزی و دیواری) کاملا به سلیقه مصرف کننده و نوع استفاده از آن بستگی دارد. پیشنهاد ما این است که آینه‌ای با قاب همرنگ میز را انتخاب کنید و اگر به اصول هماهنگی رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی علاقمند هستید، بهتر است که پایه‌های میز و صندلی را از رنگ‌های مکمل برگزینید.

میز آرایش ساده و شیک

انتخاب پایه چوبی برای میز

یکی از مزایای میز آرایش پایه دار نسبت به میزهای بدون پایه، قرار گرفتن پاها در زیر میز و استفاده آسان است. اگر به دنبال تهیه یک میز آرایش ساده و شیک هستید، به استحکام و مقاومت پایه‌های میز که کمتر به آن توجه می‌شود دقت کنید. برگزیدن میزهایی که دارای پایه‌های چوبی باشند علاوه بر زیبایی و سادگی، مشکلات میزهای پایه فلزی مانند زنگ زدگی را به همراه نخواهد داشت.

انتخاب صندلی همرنگ میز آرایش

در انتخاب صندلی برای قرار دادن در مقابل میز آرایش، به هماهنگی رنگ و طرح صندلی و میز دقت داشته باشید. انتخاب میز و صندلی که طراحی و رنگ یکسانی دارند موجب هماهنگی چیدمان فضای اتاق می‌گردد و ارتباط چشمی جذاب‌تری را ایجاد می‌کند. در صورتی که این زیبایی ظاهری و رنگ بندی با رنگ دیوارهای اتاق در یک طیف باشد، تاثیر به‌سزایی در بهتر نشان دادن محیط اتاق خواهد داشت.

داشتن یک یا دو کشو برای وسایل

نظم دهی به لوازم آرایشی و وسایل شخصی با کمک گرفتن از کشوهای میز آرایش، ساده‌تر خواهد بود. میزهای آرایشی که حداقل یک یا دو کشو در آن‌ها تعبیه شده باشد علاوه بر چیدمان منظم، مانع از شلوغی بی مورد در سطح میز شده و امکان دسترسی به وسایل مورد نیاز در زمانی کوتاه را فراهم می‌کنند.

میز آرایش چوبی شیک

جمع بندی و نتیجه گیری

در اختیار داشتن یک میز آرایش شیک، یکی از موضوعات مورد علاقه بانوان است تا علاوه بر کاربردهای مفیدی که برای آن‌ها به همراه دارد، با قرار دادن میز و صندلی در کنار دیگر اجزای سرویس خواب، از فضای دلنشینی که به محیط زندگی آن‌ها می‌بخشد لذت ببرند. در اینجا برخی از معیارهای رایج در انتخاب میز آرایش ساده و شیک مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر این معیارها، شما چه مواردی را در انتخاب یک میز آرایشی مهم می‌دانید؟

ارسال پیام
دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب