بلاگ

لیست قیمت میز جلو مبلی نومنزی

لیست قیمت میز جلو مبلی نومنزی

اتاق نشیمن، اصلی‌ترین بخش در قسمت پذیرایی یک خانه است که دکوراسیون و چیدمان اصولی وسایل در آن اهمیت بسیاری دارد. اتاق نشیمن در هر خانه‌ای با توجه به سلیقه صاحبخانه چیده شده و طراحی می‌شود. با این حال در کنار سلیقه و علاقه، اصولی نیز وجود دارد که پیروی از آن‌ها باعث افزایش جذابیت ظاهری محل سکونت ما خواهد شد. یکی از اجزای تشکیل‌دهنده اتاق نشیمن، میز جلو مبلی است که به مدل‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شود.

میز جلو مبلی

انواع میز جلو مبلی به شکل‌های مختلف دایره، مربع، مستطیل و... طراحی و تولید می‌شوند. انتخاب مدل میز وسط به سبک دکوراسیون داخلی خانه شما و همچنین مدل مبلمان و ابعاد آن بستگی دارد. همچنین قیمت میز جلو مبلی، بر روی انتخاب شما تأثیرگذار است. معمولا در طراحی برای انواع مبلمان یک میز بزرگ و دو یا سه میز عسلی در نظر گرفته می‌شود که با توجه به جنس میز و تعداد عسلی، قیمت نهایی متغیر خواهد بود.

انواع میز جلو مبلی

میز مستطیل: بیشتر خریداران میزهای مستطیل شکل را برای میز وسط ترجیح می‌دهند. اگر مبلمان خانه شما به شکلی چیده شده‌اند که روبروی یکدیگر قرار گرفته و فضای تقریبا زیادی در اتاق نشیمن دارید، انتخاب میز مستطیل، گزینه مناسبی برای طراحی اتاق نشمین شما خواهد بود.

میز جلو مبلی مستطیلی

میز مربع: میزهای مربع برای فضاهایی مناسب هستند که مبلمان شما به صورت ال چیده شده باشند. همچنین این مدل، انتخاب خوبی برای فضاهای کوچک محسوب می‌شوند.

میز دایره: میزهای دایره شکل معمولا با مبلمان استیل سِت می‌شوند. انواع میز دایره در ابعاد مختلفی طراحی شده و از متریال شیشه، چوب، استیل و... برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود.

میز جلو مبلی دایره ای

میز چند ضلعی: امروزه ایده‌ها و طرح‌های جدید در ساخت وسایل چوبی مانند مبلمان و میز، نقش تأثیرگذاری دارند. افرادی که به سبک‌های فانتزی و مدرن علاقه دارند، معمولا از محصولاتی استقبال می‌کنند که شکل و فرم متفاوتی دارند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، می‌توانید به جای میزهای معمولی مربع یا مستطیل یک میز جلو مبلی چند ضلعی انتخاب کنید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید، میزی که خریداری می‌کنید باید با سبک دکوراسیون داخلی، رنگ و طرح‌های موجود در خانه کاملا تناسب داشته باشد. به عنوان مثال اگر طراحی خانه شما به سبک کلاسیک است، انتخاب میز چند ضلعی، چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

از دیگر فاکتورهایی که هنگام خرید میز باید آن را در نظر داشته باشیم، جنس محصول و کیفیت ساختار آن است. قیمت میز جلو مبلی به فاکتورهای مختلفی مانند جنس محصول، اندازه و ابعاد، تعداد عسلی، برند تولیدکننده و... بستگی دارد. با تعیین بودجه مورد نظر می‌توانید محصولی متناسب با دکوراسیون داخلی خانه خود تهیه کنید.

قیمت میز جلو مبلی نومنزی

ارسال پیام
دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب