بلاگ

میز جلو مبلی چوبی | خرید میز جلومبلی چوبی

میز جلو مبلی چوبی | خرید میز جلومبلی چوبی

دکوراسیون منازل این روزها بیش از هر زمان دیگری برایمان اهمیت پیدا کرده است؛ زیرا مایلیم تا علاوه بر خریداری لوازم شیک، ساده و مقرون به صرفه، نحوه چیدمان آن‌ها را به صورتی انجام دهیم تا علاوه بر حس زیبایی، در فضاسازی خانه‌ها نیز، اصول مربوطه را رعایت کرده باشیم. در این بین، لوازم چوبی از جمله میز جلو مبلی چوبی، به عنوان یکی از گزینه‌های مهم دکوراسیون منزل محسوب می‌شود که کاربردهای بسیاری هم دارد. به دلیل اهمیت این وسیله چوبی، می‌خواهیم تا در مورد آن بیشتر صحبت کنیم.

 

میز جلو مبلی چوبی مناسب چه خانه‌‌هایی است؟

به طور حتم میز جلومبلی چوبی به خانه‌های ما حس و حال خاصی می‌بخشد و علاوه بر ایجاد یک دکوراسیون شیک و مدرن در بخش پذیرایی و سالن نشیمن، کاربردهای متعددی هم دارد. بسیاری از خریداران مایلند تا با خریداری وسایل چوبی، یک فضای آرامش بخش، اما ساده و شیک را برای محیط خانه خود ایجاد کنند. به طور کلی، ساختار چوبی باعث می‌شود تا انواع مدل‌های مختلف مبلمان و دکوراسیون، به خوبی با یکدیگر هماهنگ شوند. از سوی دیگر، ابعاد میز جلو مبلی چوبی و تم و نوع رنگ به کار رفته در آن، موارد مختلفی را شامل می‌شود که خریداران با توجه به سلیقه‌های متنوع خود، می‌توانند مدل محبوب و مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

به عنوان مثال، اگر رنگ مبلمان روشن و یا سبز کمرنگ باشد، می‌توان میز جلو مبلی چوبی با رنگ‌های زیتونی و یا عسلی تهیه کرد. باید به این نکته مهم توجه کرد که متناسب بودن رنگ چوب با دکوراسیون منزل، مورد بسیار حائز اهمیتی محسوب می‌شود. به همین دلیل است که پیشنهاد می‌شود تا قبل از خرید میز جلو مبلی چوبی، تم و حالت خانه و دکوراسیون آن را در نظر گرفته و به رنگ‌های موجود توجه کنید تا بتوانید این وسیله چوبی را با فضای خانه خود هماهنگ نمایید.

خرید میز جلومبلی چوبی

نکات مهم در خرید میزجلو مبلی چوبی

شکل

یکی از مهمترین نکاتی که می‌باید در هنگام انتخاب میزجلو مبلی چوبی به آن توجه ویژه‌ای شود، شکل این وسیله است. به طور حتم، خریداران و مصرف کنندگان، سلایق مختلفی در این زمینه دارند، اما افراد باید بدانند که ضمن در نظر گرفتن یک سری گزینه‌های استاندارد، به شکل میزجلو مبلی چوبی کاملاً دقت کنند. زیرا این موضوع می‌تواند در ایجاد یک فضای شیک و خوشایند برای محیط اطراف این تجهیز چوبی و در کل، سالن پذیرایی و دیگر بخش‌های مرتبط، نقش مهمی ایفا کند.

ابعاد

همان طور که قبلاً هم اشاره شد، ابعاد میزجلو مبلی چوبی، باید با فضای داخل سالن و کل حس و حال دکوراسیون منزل، هماهنگ و متناسب باشد. یک میز چوبی بیش از حد بزرگ و یا خیلی کوچک، مسلماً نمی‌تواند حس و حال زیبایی داشته باشد. زیرا بزرگ بودن آن، استفاده و کاربری مربوطه را دشوار کرده و همین مورد برای کوچکی بیش از حد نیز عملاً می‌تواند گزینه‌های استفاده از آن را بسیار محدود کند.

رنگ چوب

هر وسیله چوبی، با توجه به رنگی که در آن به کار رفته، می‌تواند به فضای داخلی و دکوراسیون منزل، جلوه و حسی خاص القا کند. این موضوع برای میزجلو مبل چوبی هم صادق بوده و بهتر است قبل از انتخاب آن، رنگ دیگر وسایل چوبی خانه و حتی رنگ دیوارها را نیز در نظر گرفت. نوع رنگ میزجلو مبل چوبی نیز می‌تواند در قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشد.

متناسب بودن با سبک دکوراسیون

اگر میزجلو مبلی چوبی انتخابی، با سبک دکوراسیون منزل هماهنگ نداشته باشد، به طور حتم به هارمونی کلی وسایل با یکدیگر لطمه زده و سبک کلی خانه را بر هم خواهد زد. این مورد باعث می‌شود تا کاربری این وسیله چوبی نیز پس از مدتی چندان قابل توجه و موثر نباشد و در استفاده از آن نیز، ناکارآمدی‌‌هایی ایجاد شود. بنابراین، در انتخاب میزجلو مبلی چوبی، باید به تناسب آن با سبک کلی دکوراسیون خانه، کاملاً دقت شود.

نکات مهم در خرید میزجلو مبلی چوبی

میز جلو مبلی چوبی مناسب چه دکورهایی است؟

مدرن

در دکوراسیون‌‌هایی با حس و حال و طراحی مدرن، معمولاً از لوازم و وسایل شیک و گران قیمتی استفاده می‌شود. به همین دلیل، اکثر این وسایل، با یکدیگر کاملاً هماهنگ بوده و کلیت مدرنی را به نمایش می‌گذراند. این موضوع باید برای میزجلو مبل چوبی نیز لحاظ شده و خریدار انواع مدرن این وسیله را بررسی و سپس نمونه هماهنگ و مرتبط را خریداری کند.

کلاسیک

یک دکوراسیون کلاسیک، در واقع برای یک خانه و محیطی با همین سبک در نظر گرفته شده است. اگر به مبلمان این خانه نگاه کنیم، به طور حتم پایه‌های چوبی و منبت کاری را در بخش‌های مختلف آن مشاهده خواهیم کرد. در خصوص میزجلو مبل چوبی نیز باید این موضوع را در نظر گرفت که حس و حالی کلاسیک را در بخش‌های مختلف خود به نمایش بگذارد.

روستیک

روستیک، نوعی دکوراسیون به شیوه روستایی بوده و سبک و طراحی آن، یک شکل و فرم طبیعی را برای منزل ایجاد می‌کند. به عبارتی دیگر، طرفداران چنین سبکی، از علاقمندان به طبیعت هستند. در حال حاضر، دکوراسیون روستیک بسیار متحوّل شده و به سمتی رفته که می‌تواند حس و حالی خلاق و خوشایند را برای خانه‌های ما ایجاد کند. همین مورد، در خصوص میزجلو مبل چوبی نیز وجود دارد تا بتواند با فضای روستیک هماهنگ شود. به عنوان مثال، این وسیله از چوب‌های طبیعی زیبا سود برده و در ساخت آن، از چوب‌‌هایی مانند راش، گردو و افرا استفاده می‌شود.

روستیک، نوعی دکوراسیون به شیوه روستایی است

انواع مدل‌های میز جلو مبلی چوبی

گرد

بسیاری تمایل دارند تا با انتخاب میز جلو مبلی چوبی گرد، حس و حال ویژه‌ای را برای سالن پذیرایی خود رقم بزنند. مدل گرد، برای فضاهایی مناسب است که دلباز بوده و امکان استفاده از وسایل بیشتر در کنار هم فراهم شده است.

ساده

همان طور که از اسم این مدل مشخص است، طراحی و ترکیبی ساده را به نمایش می‌گذارد. این نوع میز جلو مبلی چوبی، برای خانه‌‌هایی که از دکوراسیون ساده اما مدرن بهره می‌برند، بهترین گزینه محسوب می‌شود.

سفید رنگ

میز جلو مبل چوبی سفید رنگ، چند سالی است که نظر خریداران را به خوبی جلب کرده است. این مدل، با وجود کیفیت مطلوب چوب به کار رفته در آن، از قیمت مقرون به صرفه و مناسبی سود می‌برد. میزجلو مبل چوبی سفید رنگ، ویژه دکوراسیون‌ها و خانه‌‌هایی است که از وسایل روشن به میزان قابل توجهی در آن‌ها استفاده شده است.

سلطنتی

این نوع میزجلو مبل چوبی، از ویژگی‌‌هایی سود می‌برد که شاید در دیگر مدل‌ها وجود نداشته باشد. به عنوان مثال، این مدل کار دست بوده و برای منبت کاری‌های آن، از دستگاه CNC استفاده می‌شود. مضاف بر اینکه، میزجلو مبل چوبی سلطنتی، نسبت به دیگر نمونه‌ها گران قیمت‌تر بوده و غالبا در ساخت آن از چوب راش استفاده می‌شود.

مربع

نمونه میزجلو مبلی مربع شکل، یکی از انواعی است که می‌تواند با هر سبک دکوراسیون و سلیقه‌ای هماهنگ شود. این مدل، با ابعاد و اندازه‌های متنوعی که دارد، به خوبی در فضاهای کوچک و بزرگ اتاق پذیرایی و نشیمن قرار گرفته و کاربرهای متنوعی را می‌توان از آن انتظار داشت.

شیک

همان طور که از نام این مدل مشخص است، وجود طرح‌ها و اشکال خاص بر روی میزجلو مبلی شیک، آن را به نمونه‌ای جذاب و متفاوت تبدیل می‌کند. نوع چوب به کار رفته در میزجلو مبلی شیک و ترکیب آن با فلز نیز، به خاص بودن آن کمک شایانی می‌کند.

کلاسیک

در این مدل، انواع طرح‌های خاص و منبت کاری شده، در بدنه و یا پایه‌ها به چشم می‌خورد. این نوع می‌تواند در اشکال مختلف و انواع چوب‌ها، انتخاب و خریداری شود.

ارسال پیام
دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب