بلاگ

انواع جاکفشی ام دی اف + عکس

مهمترین موضوعی که باید برای طراحی داخلی خانه خود در نظر داشته باشید، انتخاب وسیله متناسب با فضای موجود است. در صورت نادیده گرفتن این نکته، نمایی که از خانه شما به چشم دیگران می‌آید، بدون هارمونی و بی‌نظم خواهد بود. انتخاب کوچک‌ترین وسایل مانند انواع جاکفشی ام دی اف متناسب با دکوراسیون، در طراحی کلی خانه شما، تأثیر قابل توجهی دارد.

 

انواع مدل جاکفشی ام دی اف

دیواری

اگر در بخش ورودی خانه خود، به فضای کمی‌برای دکوراسیون داخلی دسترسی دارید، می‌توانید به روش‌هایی کاربردی، از کمترین فضا، بهترین استفاده را داشته باشید. مهمترین وسیله‌ای که معمولا در قسمت ورودی هر خانه قرار می‌گیرد، جاکفشی است. به همین منظور انتخاب یک وسیله با ابعاد مناسب در بهتر دیده شدن آن نقش مهمی دارد.

جاکفشی ام دی اف دیواری، گزینه‌ای مناسب برای فضاهای کوچک است. همان‌طور که از نام این وسیله مشخص است، قابلیت نصب بر روی دیوار را داشته و فضای بسیار کمی اشغال می‌کند. از آنجا که ما هر روز تعدادی کفش درون جاکفشی قرار داده یا از آن خارج می‌کنیم، انتخاب متریانی باکیفیت در حفظ طول عمر وسیله تأثیرگذار خواهد بود.

یکی از کاربردی‌ترین متریال موجود در بازار برای ساخت محصولات چوبی مانند جاکفشی، ام دی اف است. هنگام خرید جاکفشی ام دی اف دیواری به کیفیت متریال دقت کنید تا پس از گذشت مدت زمانی اندک مجبور به تعویض وسیله نباشید. انواع جاکفشی ام دی اف دیواری در طرح‌ها و ابعاد متنوعی تولید شده و در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. انتخاب محصول کاملا به فضای مورد نظر و سلیقه افراد بستگی دارد.

جاکفشی ام دی اف دیواری آینه دار

جاکفشی ام دی اف دیواری

جاکفشی ام دی اف دیواری داشبوردی

مدرن

امروزه در دنیای طراحی‌های مدرن، از طرح‌هایی متفاوت و دور از کلیشه برای دکوراسیون داخلی منازل استفاده می‌شود. در ساخت و تولید جاکفشی ام دی اف مدرن، دست طراحان و تولیدکنندگان برای مدل‌های متفاوت و جدید کاملا باز است. شما به عنوان خریدار می‌توانید جاکفشی خانه خود را بر اساس سلیقه یا مدلی خاص، به تولیدکننده سفارش دهید.

جاکفشی مدرن

جاکفشی ام دی اف مدرن

جاکفشی وسیع مدرن

ایستاده

یکی دیگر از مدل‌های جاکفشی ام دی اف، مدل ایستاده است که معمولا به همراه آینه ساخته و تولید می‌شود. فضایی که برای نگهداری کفش‌ها در این مدل در نظر گرفته می‌شود به درخواست مشتری سفارشی‌سازی می‌شود. به طور کلی جاکفشی‌های ایستاده دارای طبقات و فضای بیشتری برای نگهداری کفش‌ها هستند.

جاکفشی ام دی اف، مدل ایستاده

جاکفشی ایستاده

جاکفشی ام دی اف ایستاده

نشیمن دار

همه ما معمولا هنگام پوشیدن کفش به صورت ایستاده، تعادل خود را از دست داده و با مشکل مواجه می‌شویم. تولیدکنندگان برای رفع این مشکل، محصولاتی را طراحی و تولید کرده‌اند که شما می‌توانید بدون دردسر و به راحتی کفش‌های خود را پوشیده یا از پا درآورید.

جاکفشی نشمین دار به شکل یک باکس مستطیل شکل طراحی می‌شود که شما می‌توانید با نشستن بر روی نشیمنگاه، کفش‌های خود را به راحتی بپوشید. این مدل نیز همچون مدل‌های دیگر در طرح‌ها و ابعاد مختلفی ساخته می‌شود.

جاکفشی نشمین دار

جاکفشی کشویی نشمین دار

جاکفشی استاده نشمین دار

جدید و شیک

امروزه طراحان و تولیدکنندگان با هنر روز دنیا در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون همراه شده و مطابق با انتظارات خریداران حرکت می‌کنند. در حال حاضر برندهای متعددی در بازار مشغول به فعالیت هستند که تولیدات آن‌ها هیچ تفاوتی با محصولات متفاوت و جدید روز دنیا ندارند. وجود خلاقیت و تنوع در محصولات موجود در بازار باعث شده تا خریداران گزینه‌های بیشتری برای انتخاب و خرید داشته باشند.

جاکفشی جدید و شیک

جاکفشی شیک

جاکفشی جدید

ارسال پیام

دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی مطالب